Sledujte nás na YouTube

Sabre a Searay: Microsoft potvrdil označení nových Nokií

Kanadský Microsoft omylem prozradil kódová označení připravovaných Nokií s operačním systémem Windows Phone 7.5. Stalo se tak na stránkách soutěže pro vývojáře, kde se mezi nabízenými telefony objevily i dvě Nokie – Searay, kterou už dobře známe, a Sabre, jež bude disponovat 3,7″ WVGA displejem. Microsoft během několika minut obsah stránky aktualizoval a zařízení odstranil; kromě dvou Nokií se v nabídce objevily ještě modely s označením Yukon a Wembley od Samsungu. Pod těmito názvy by se mohly skrývat modely Omnia W a Focus S. Poměřně překvapivá je informace, že by Nokia Sabre měla disponovat slotem na micro SIM karty. Že by se finský výrobce snažil zlákat uživatele iPhonu 4 nebo se jedná pouze o úsporné opatření z hlediska místa pro jednotlivé komponenty. Připomínáme, že nové Nokie s Windows Phone 7.5 budou představeny 26. října v Londýně na akci s názvem Nokia World.

2011/MSnokiaLeak.jpg

Zdroj: WPCentral

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. h8me (neregistrovaný)

    som zvedavy na high end od nokie ..určite stavia na navigaciu , foťak a možno aj dispej .. keby vidali aspon prvy HD tak by to bol pokrok :)

  2. htcjirka (neregistrovaný)

    Nemuzou vydat HD kdyz ho nepodporuje OS WP7

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *