Domů » Bleskovky » S předstihem před veletrhem IFA: HTC představuje Desire 601, Desire 300 a modrý HTC One mini

S předstihem před veletrhem IFA: HTC představuje Desire 601, Desire 300 a modrý HTC One mini

Společnost HTC dnes představila dva nové modely z řady Desire – s lépe vybaveným Desire 601 míří hlavně na střední třídu, slabší Desire 300 je určen hlavně začátečníkům ve světě chytrých telefonů. HTC dále představilo modrou variantu svého zmenšeného modelu HTC One mini a nové příslušenství pro tuto produktovou řadu s názvem HTC BoomBass a HTC Fetch.

 
HTC Desire 601 bude k dispozici ve třech barevných variantách

HTC Desire 601 cílí především na zákazníky střední třídy. Telefon disponuje 4,5 palcovým qHD displejem, dvoujádrovým procesorem Snapdragon 400 s frekvencí 1,4 GHz a 1GB pamětí RAM, podporuje také LTE režim sítě. Interní paměť dosahuje velikosti 8 GB a dá se dále rozšířit až o 64GB pomocí micro SD karty. Modelu Desire 601 nechybí ani nejnovější prostředí Sense 5 s personalizovanou domácí obrazovku HTC BlinkFeed.

HTC Desire 601 hands-on

Zadní fotoaparát má rozlišení 5 megapixelů i funkci HTC Zoe. Díky tomu lze pořizovat fotky ve formě třísekundových videí nebo seskládat půlminutové video z více pořízených fotografií a videí, doplněné o hudbu z přednastavených témat. Tento telefon střední třídy je také vybaven HTC BoomSound, dvojicí stereo reproduktorů umístěných na přední straně.

 
HTC Desire 301

Telefon pro úplné začátečníky, Desire 300, nabídne 4,3 palcový displej a dvoujádrový procesor Snapdragon o taktu 1 GHz. Další novinkou je nová barevná varianta modelu HTC One mini. Modrá varianta telefonu se objeví na českém trhu během letošního podzimu.

 
HTC One mini v nově odhalené modré verzi

Kde koupit HTC One mini za nejlepší cenu?

Spolu se dvěma novinkami do produktové rodiny HTC Desire představila společnost také nové příslušenství pro modely HTC One. V nabídce bude nově HTC BoomBass a HTC Fetch. HTC BoomBass je kompaktní subwoofer, který se připojuje pomocí Bluetooth a rozšiřuje možnosti HTC BoomSound. Má dedikovaný zesilovač, který v kombinaci s HTC BoomSound poskytuje basům čistý zvuk a silný výkon. HTC Fetch naopak pomůže s hledáním ztraceného telefonu. Jedná se o kompaktní přívěšek na klíče, který je s telefonem spárován pomocí Bluetooth. Pokud se HTC Fetch nachází v okruhu 15 metrů od hledaného telefonu, začne zvonit.


BoomBass: Subwoofer od HTC

Informaci o dostupnosti/ceně tohoto příslušenství a novinek Desire 601 a Desire 300 na českém trhu zatím nemáme k dispozici, lokální pobočka termín upřesní později.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Andy (neregistrovaný)

    Pod videem vám chybí písmenko v druhý větě. Díky tomu lze pořizovat fotky ve formě řísekundových videí

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).