S mobilní aplikací Slevolapka vám už neunikne žádná sleva

Když jsem se dočetl, že aplikace Slevolapka vyhrála letošní AppParade, nebylo o čem – hned putovala do mého iPhonu. Je pravda, že agregátory slev moc nemusím. Většina z nich na mě bezhlavě střílí nové nabídky a nebere v potaz, že mě nemusí úplně zajímat kavitace, kryolipolýzy a další zázračné metody hubnutí. Třeba jsem jen narazil na špatné agregátory, nevím. Ale dostávám se tím k první věci, která se mi na Slevolapce líbí – vyplnění nežádoucích klíčových slov.

Při prvním spuštění aplikace zadám mezi tato slova výrazy jako „liposukce“, „kavitace“, „hubnutí“ a teoreticky by mě sleva obsahující tato slova neměla nikdy otravovat. Aplikaci používám zhruba týden a zatím to funguje skvěle.

   
Slevolapka pro iOS

Jsem typický uživatel iOS zařízení. Všechno chci co nejjednodušší, nechci nic nastavovat a v ničem se hrabat. Proto se mi líbí, že Slevolapku jsem měl nastavenou během čtyř kroků, v podstatě jsem si jen musel vybrat město, oblasti, které mě zajímají, a klíčová a vylučující slova. Tak to má být.

  
Verze pro Android

Líbí se mi i mapa, která zobrazí aktuální slevy v mém okolí. Neříkám, že bych se podle toho rozhodoval, kam jít na oběd, ale někomu to třeba přijde vhod.

Protože mám firemní telefon s Androidem, ze zvědavosti jsem stáhl i verzi pro tenhle operační systém (existuje i verze pro Windows Phone, Symbian a Meego, se zařízeními s tímhle operačním systémem však nemám tu čest pracovat…).

  
A takhle vypadá Slevolapka pro Windows Phone

Androidí verze se mě při prvním spuštění nezeptá na aktuální polohu, takže musím podstoupit jedno kliknutí navíc, když zaškrtávám Prahu, ale to snad není nic, co by vás mohlo odradit. Co mě na rozdíl od verze pro iOS příjemně překvapilo, je hned ve druhém kroku nastavení času, kdy mi budou chodit notifikace o nových slevách (podle klíčových slov).

Nastavení je opět hotové během pár (tuším tří) kroků, je vidět, že vyvojáři dokázali při programování aplikace přemýšlet víc jako lidé a míň jako…vývojáři :). Abych shrnul své dojmy – je to rozhodně nejpříjemnější agregátor slev, se kterým jsem se zatím setkal. Není tak asertivní jako jiné aplikace, které se točí kolem slev, nenutí mi věci, které nechci, a upozorňuje mě na ty, které mě zajímají. S cenovkou 0 Kč podle mě není o čem přemýšlet, jestli si libujete v nabídkách slevových serverů, se Slevolapkou rozhodně nešlápnete vedle.

- 

- 

-

Autor článku
Filip Škaloud
image/svg+xml
+

Kapitoly článku