Domů » Bleskovky » S Mi Band 6 konečně zaplatíte i v ČR. Xiaomi uvádí verzi s NFC

S Mi Band 6 konečně zaplatíte i v ČR. Xiaomi uvádí verzi s NFC

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 patří mezi to nejlepší ve své kategorii. Čínská společnost dokázala umně skloubit kvalitní měření, elegantní design a sympatickou cenu, což je kombinace, na kterou zákazníci slyší. V domovské Číně už delší dobu nabízí také placení skrze NFC, nicméně v našich končinách jsme si na tuto funkci museli nechat zajít chuť.

Mi Smart Band 6 11
Xiaomi Mi Band 6 dostává dlouho očekávanou funkci

Nyní se na tuzemské zákazníky konečně usmálo štěstí. Xiaomi totiž na náš trh přináší novou verzi náramku Mi Band 6 s podporou NFC, který bude konečně možné využít také pro bezkontaktní platby. Čínský gigant na tomto projektu spolupracuje se společností Mastercard, která bezkontaktní platby zprostředkovává – majitelé karet VISA mají bohužel smůlu. Spuštění placení přes Xiaomi Mi Band 6 NFC je v České republice naplánováno na konec října. Přesnější informace (včetně seznamu podporovaných bank) budou zveřejněny později.

S Xiaomi Mi Band 6 NFC konečně zaplatíte v obchodě

Na své by si pravděpodobně měli přijít i fanoušci chytré domácnosti, neboť nová verze Mi Band 6 rovněž disponuje hlasovým asistentem Amazon Alexa (tady ale na ověření funkčnosti pro české uživatele stále čekáme). Co už tak příjemné není, je vyšší cena – Xiaomi Mi Band 6 NFC se bude v tuzemských obchodech prodávat od 21. října za doporučenou cenu 1 299 Kč, což je zhruba o 300 korun více než původní model.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

18 komentářů

 1. A jak to přesně funguje?

  • To se Ti Číňan nabourá do účtu skrze kartu a vysaje Ti ho do sucha. 🤣🤣🤣

 2. Ještě přidat GPSku a je to naprosto ideální věc.

 3. Asi požádám banku o vystavení nové karty MC místo Visy, tohle mi za to stojí ;)

  • Zrovna před měsícem jsem dostal od Monety novou kartu, jelikož staré končila platnost, stará byla Master a nová bohužel Visa :(

  • Neměl by být problém u banky poptat novou kartu Mastercard, i když například KB si za výměnu (Visa/Mastercard) účtuje asi 200 Kč poplatek.

  • A do háje. Moneta aktuálně MC vůbec nevydává a výměna tak není možná…

 4. To ti nebude fungovat to si musíš koupit model co bude mít nfc

 5. Ako to bude na slovensku. Nemate info?

 6. [odkaz]

  Tak se domluvte, nebo si začněte číst články do konce, jak píše ve výše přiloženém článku autor ….

  • Oni prodávají verzi určenou pro čínský trh a ne global verzi s NFC.
   Takže, aby si nenadělali do vlastního hnízda, tak informují o tom, že to nejde!
   No a ani o tom radši v popisu nepíšou, že je to cina ver…

  • Dobrý den, odkazovaný článek jsem četl, nicméně před malou chvílí jsem u agentury znovu ověřoval informaci ohledně placení s Mi Bandem 6 NFC v ČR, která mi byla potvrzena. S náramkem u nás bude možné platit pravděpodobně od konce října. Přesnější informace (podporované banky a termín spuštění) budou oznámeny později.

  • Prekvapuje me ze to vubec resite. Kilian se akorat snazil upoutat pozornost a vymyslel si senzaci na propagaci nakyho neofiko radoby Xiaomi shopu. Ve vysledku ze sebe akorat udelal hlupaka a dobre se zdiskreditoval.

   Pri cteni toho jeho clanku kde pomlouva redaktory jinych webu jsem se musel smat, protoze ten kdo si tady neco neoveril je tak akorat on. Tomu rikam facepalm :-D

  • Tak to vypadá, že te člověk co si dal takovou práci očernit novináře za téma v souvislosti s Mi Band 6 NFC to věru nemá v hlavě v pořádku. Nicméně reklama je to dobrá, ale u nich na e-shopu si nic nekoupím a budu dávat dobrý pozor na nákupy u takovýchto přeprodejců.

  • Haha pan Kilián chtěl sólokabra a šokující odhalení, ale místo toho ze sebe ve svém vlastním článku udělal hlupáka, co si neumí ověřit informace. Tady se fakt musím zhluboka zasmát.

 7. Už se těším až uvidím prvního kri.pla, jak vyvrací s náramkem ruku na terminál. Už teď se směju Applistům, kteří platí s Apple watch. Jak banda bl.bečků, co není schopna vytáhnout aspoň ten mobil a zaplatit mobilem bez toho, aby se nad terminálem kroutil jak idi.ot.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).