Domů » Bleskovky » To je rychlost! Po týdnu pohání nový iOS 11 každé čtvrté zařízení

To je rychlost! Po týdnu pohání nový iOS 11 každé čtvrté zařízení

Jestli je Apple v něčem jednička, tak v podpoře svých zařízení a jejich udržování na poslední verzi operačního systému. Těsně před vypuštěním iOS 11 běžela předchozí verze iOS 10 na 89 procentech podporovaných zařízení, nyní začíná proces přelévání podílu ve prospěch novějšího iOS 11.

Podle analytické společnosti Mixpanel pohání iOS 11 po týdnu od vypuštění každé čtvrté podporované jablečné zařízení. To je obdivuhodný výkon, i když se jedná o pomalejší adopci než v loňském roce, kdy systém iOS 10 dosáhl za šest dní podílu 37 %. Uživatelé jsou tak zřejmě opatrnější, což se může vyplatit – někteří uživatelé si s iOS 11 stěžují na výrazně horší výdrž baterie či na praskání v reproduktoru. Lze tedy předpokládat, že Apple bude svůj systém nadále ladit, ostatně předevčírem již vydal setinkovou aktualizaci iOS 11.0.1, která má opravit některé bugy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
40 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments