Domů » Bleskovky » Rychlé vytvoření vyzvánění z YouTube klipu na Windows Phone

Rychlé vytvoření vyzvánění z YouTube klipu na Windows Phone

Na Marketplace se objevila šikovná utilita YouRang od vývojářského studia Red Pegasus Media, pomocí které můžete přímo v telefonu ukládat nové vyzváněcí melodie z videí na YouTube. U každého klipu si můžete nastavit přesnou délku výřezu a jednotlivé ovládací prvky se samozřejmě nesou v metro designu.

 

YouRang je freeware a drobnou vadou na kráse je fakt, že aplikace je v současné době dostupná pouze na americkém Marketplace, ale během několika dnů by se to mělo změnit. Vývojáři už do Marketplace odeslali další update, po jehož uvolnění bude nástroj dostupný i v dalších regionech (aktualizováno ve 21:00: aplikace už „probublala“ i do českého Marketplace).

-

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. Matt (neregistrovaný)

  Není to náhodou proti podmínkám služby YouTube? Jakkoliv si ukládat autorsky chráněné kopie?

 2. Rypicong (neregistrovaný)

  i aplikace ( youtube pro ) má přímo vestavěnou možnost video/audio z youtube ukládat…

  • Matt (neregistrovaný)

   Takovou aplikaci neznám, asi to taky nebude nic oficiálního, co?

 3. Laďa (neregistrovaný)

  Info je špatné je dostupný i u nas

  • Info špatné nebylo, jen v době psaní bleskovky aplikace na Marketplace (CZ) nebyla (ověřoval jsem). Teď už tam asi probublala :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).