TOPlist

Rychlá vánoční soutěž o dvacet pouzder Croco Krusell pro vaše komunikátory

SmartMania.cz pro vás ve spolupráci se společností Sunnysoft s.r.o. připravila rychlou vánoční soutěž o dvacet pouzder značky Krusell, která jsou vyrobena z pravé kůže a vyznačují se velmi kvalitním zpracováním. Zahrajeme si o dva druhy pouzder, která imitují vzhled krokodýlí kůže a jsou velmi tenká, takže v kapse nebo za opaskem nezabírají zbytečné místo. Soutěžní otázka je tentokrát pouze jedna a navíc velice jednoduchá.

Soutěžit budeme o deset pouzder Hector Croco v černé barvě a dále o stejný počet pouzder Vinga Croco, která se díky své barvě hodí především pro ženy. Soutěž probíhá od dnešního dne, tedy soboty 20. 12. do středy 23. 12. (včetně). Seznam výherců zveřejníme 26. 12. v bleskovce a šťastlivce budeme kontaktovat na soutěžním e-mailu. Tato soutěž je určena pouze pro čtenáře z České republiky, na Slovensko pořadatel výhry nezasílá. Pouzdra se díky své univerzální velikosti hodí pro různé tipy komunikátorů, například pro HTC Touch HD, Touch Pro, Samsung Omnia i8000, iPhone 3G/S a další (detailní seznam telefonů naleznete na odkazech níže).

Soutěžní otázka
Kolik má Sunnysoft prodejen v ČR, na nichž si můžete zakoupit pouzdra Krusell?
Tip: Odpověď na otázku naleznete například na stránkách obchod.sunnysoft.cz.

-

Správnou odpověď společně s vaším jménem zašlete na e-mail [email protected] nejpozději do půlnoci 23. 12. 2009.

Popis pouzder
Hector Croco je částí kolekce uvedené pro období podzim/zima 2009 a je v barvách černá, vínově červená a hnědá. Krokodýlí design je k nerozeznání podobný originálu. Je vyroben z kvalitní kůže a vyniká precizním zpracováním. Velkou předností je malá tloušťka kožených stěn pouzdra. Po vložení mobilu nebo PDA se tak jeho velikost téměř nezvětší. Je vyrobeno s koženými poutky pro přímé uchycení za opasek. Odklopné víko je jištěno skrytými magnety. Dokonale ochrání telefon či kapesní počítač (PDA).
Velikost pouzdra: 115 × 61 × 18 mm, detailní informace včetně „kompatibilních“ telefonů najdete zde.

- - -

Vinga Croco je typem zajímavého vertikálního pouzdra, které stejně jako Hector Croco má krokodýlí design a je vyroben z kvalitní kůže. Na rozdíl od něj však není opatřen poutkem pro uchycení za opasek. Odklopné víko je jištěno skrytými magnety. Je uveden v barvách černá, hnědá a vínově červená. Dokonale ochrání mobil či komunikátor. Záruka je na tato pouzdra rovněž doživotní.
Velikost pouzdra: 114 × 67 × 16 mm, podporované telefony naleznete zde.

- - -

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku