Domů » Bleskovky » Rychlá soutěž o 10 x 2 lístky na film Hobit: Šmakova dračí poušť

Rychlá soutěž o 10 x 2 lístky na film Hobit: Šmakova dračí poušť

Chcete vidět filmovou pecku této sezóny Hobit: Šmakova dračí poušť? Ve spolupráci s českým zastoupením společnosti Nokia jsme pro vás připravili rychlou soutěž, ve které můžete vyhrát 10 x 2 lístky na slavnostní premiéru v kině Cinema City Nový Smíchově (termín: 12. prosince, 17:45).

Stačí, abyste nám napsali jména aspoň tří osobností Economia, které se objeví v kalendáři 4114. Ten se bude fotit pomocí chytrého telefonu Nokia Lumia 1020. Více informací o kalendáři 4114 najdete na této stránce

Zobrazit soutěžní formulář

10 vstupů na film (vždy pro dvě osoby) získají ti, jejichž odpovědi dorazí 5., 10., 15., 20., 25., 30., 35., 40., 45., 50. v pořadí.

 

Své odpovědi pište do formuláře (odkaz naleznete o odstavec výše), nezapomeňte vyplnit svůj kontakt, abychom Vás mohli v případě výhry kontaktovat. Soutěž trvá do neděle 8. prosince, 23:59. Vaše kontaktní údaje nebudou použity pro marketingové účely, ale pouze pro kontaktování v případě výhry.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments