Domů » Bleskovky » Roomba i3 oficiálně: chytrý vysavač, který vám nevysaje peněženku

Roomba i3 oficiálně: chytrý vysavač, který vám nevysaje peněženku

Roomba je takřka synonymem pro robotický vysavač. Model i7+ sice patří mezi to nejlepší, co v tomto segmentu lze pořídit, nicméně pro řadu uživatelů může být překážkou vyšší cena. Především na tento aspekt se výrobce iRobot rozhodl zaměřit u nových modelů i3 a i3+, přičemž je neochudil o třístupňové čištění AeroForce, čisticí stanici CleanBase nebo vylepšený design.

iRobot Roomba i3 DirtDetect
iRobot Roomba i3

„Uvedením modelu Roomba i3 a i3+ společnost iRobot doplňuje řadu nejmodernější generace propojené automatizované domácnosti. Cenově dostupný model přináší nejefektivnější způsob úklidu. Díky inovativnímu designu je navíc více odolný proti vlastnímu povrchovému poškození. Oproti vyšší řadě i7 je nová řada i3 s obdobnými funkcemi cenově dostupnější,“ uvádí Ludmila Procházková ze společnosti Certus Mercatus, zástupce značky iRobot pro český trh.

iRobot Roomba i3 2
Roomba i3

V případě Roomby i3 a i3+ se můžete spolehnout na funkce, jako jsou Dirt Detect a Imprint Link, které zajišťují úklid nejvíce exponovaných míst, a spolupráci s ostatními produkty Roomba. Samozřejmostí je ovládání skrze mobilní aplikaci či napojení na chytrou domácnost pomocí Google Assistanta nebo Amazon Alexy. Roomba i3 je k dispozici v předprodeji za 11 999 Kč a verzi i3+ se stanicí CleanBase lze pořídit za 16 999 Kč.

iRobot Roomba i3 Clean Base s AntiAlergen Lock
Roomba i3+

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Jako hezký, ale momentálně u konkurence na Robot Worldu lze s Valentýnskou slevou získat iRobot Roomba i7+ za stejnou cenu jako na Alze i3+.

  2. za 15k som kupoval v alze i7+

  3. My ho máme také a jsme s ním spokojeni, četli jsme mnoho recenzí a iv této [odkaz] ho dosť chválili, tak jsme si ho nakonec vzali z Alzy a jsme s ním spokojen zatím.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).