Máte rádi historické strategie? Rome: Total War míří na Android

Strategická klasika ROME: Total War, která vynesla ke slávě studio Creative Assembly, se na mobilních zařízeních vyskytuje už nějaké dva roky, alespoň pokud jde o zařízení s operačním systémem iOS. Dobrou zprávou je, že se konečně dočkají této strategické perly také na zařízeních se systémem Android, kde tato hra rozhodně chyběla nejen ortodoxním fanouškům série. O mobilní verzi se postará studio Feral Interactive, které má za sebou právě oceňovaný port na iOS, především pro dobré řešení ovládání hry a optimalizaci.

Hra se chystá nejen do Obchodu Play, ale rovněž také do Samsung Galaxy Apps, přičemž cena nebyla oznámena. Dá se ovšem předpokládat, že hra na tom s cenovou politikou bude podobně jako ostatní porty, tedy okolo 10 dolarů (cca 230 korun). Vzhledem k náročnosti a povaze hry lze také očekávat, že hra bude omezena nejen po stránce výkonu zařízení, ale také jeho velikostí. Datum vydání oznámeno nebylo, nicméně se předpokládá, že hra bude dostupná v následujících dnech.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel