TOPlist

Rolovací bluetooth klávesnice pro PPC a SP

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

 ElekTex Wireless Fabric KeyboardSpolečnost Eleksen představila svou rolovací látkovou klávesnici – Wireless Fabric Keyboard, která se připojuje k zařízením přes Bluetooth rozhraní. Klávesnice je tak velmi praktická především na cesty, kdy si ji pohodlně rozložíte a můžete ,,datlovat,,. I když v tomto případě vaše okolí neuslyší jediný stisk, protože klávesnice je vyrobena z měkkého plastického materiálu.

Klávesnice je QWERTY a nabízí 63 kláves, v otevřeném stavu jsou její rozměry 306 x 114mm, v zarolovaném stavu pak 126 x 48 x 32mm. Klidně ji můžete nosit ve větší kapse u kalhot a svou hmotností 68g (bez baterií) ji asi jen stěží ucítíte. Klávesnice se vyrábí ve třech jazykových variantách (čeština bohužel chybí) a dostupná je i v několika dalších barevných odstínech. Energie je dodávána ze dvou AAA baterií a díky nim by měla vydržet až 10hodin nepřetržitého provozu. Samozřejmostí je potom automatické vypínání klávesnice při nečinnosti, signalizační dioda a nezbytné tlačítko Power. V balení dostanete také praktický sáček na uschování klávesnice.

Klávesnice je určena pro všechny typy PPC a SP zařízení platformy Windows Mobile, nechybí zde však i podpora Symbianu. Cenu výrobce na svých stránkách bohužel (nebo snad raději) neuvádí, ale odhadoval bych ji tak na 150$.

Fotografie Wireless Fabric Keyboard:
1 
2

3 4

Další informace naleznete na webu výrobce.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku