Domů » Bleskovky » ROG Phone II v prvních benchmarcích. Snapdragon 855 Plus přináší výkon navíc

ROG Phone II v prvních benchmarcích. Snapdragon 855 Plus přináší výkon navíc

Qualcomm v tomto týdnu představil novou revizi čipsetu Snapdragon 855 s přídomkem Plus, který díky vyšším taktům dosahuje většího výkonu, zejména v grafické části. Proto Qualcomm s tímto čipem míří především na herní zařízení, přičemž prvním z nich má být smartphone Asus ROG Phone II. Tento telefon byl nyní zachycen benchmarkem GeekBench, kde vylepšení ukázal na papíře.

rog phone benchmark

ROG Phone II v benchmarku zaznamenal 3 616 bodů v testu jednoho jádra, při zapojení všech vykázal skóre 11 103 bodů. U jeho předchůdce se přitom hodnoty pohybují okolo 2 500/9500 bodů. Benchmark také prozradil, že telefon dostane 12 GB RAM a poběží na Androidu 9.0 Pie.

asus rog phone II 2

Telefon bude představen 23. července v Pekingu, podle první uniklé fotografie se můžeme těšit na telefon s tradičním displejem bez výřezu, která se bude pyšnit obnovovací frekvencí až 120 Hz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Ať koukám jak koukám já tam žádnej výkon nevidím. Vždyť je to na úrovni A11 z roku 2017. No na jedno jádro je to vlastně stále slabší…..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).