Domů » Bleskovky » Asus ROG Phone II na uniklých snímcích odhaluje 120Hz displej

Asus ROG Phone II na uniklých snímcích odhaluje 120Hz displej

Na čínské sociální síti Weibo se objevila dvojice snímků, které ukazují reálnou podobu očekávaného Asusu ROG Phone II. Herní novinka bude oficiálně představena 23. července v Pekingu.

asus rog phone II 1

Z fotografií je patrné, že Asus zůstává u osvědčené konstrukce. Velký displej tak doplňují stereoreproduktory a nechybí ani klasická selfie kamerka. Žádný výřez či vysouvání se tak nekoná.

asus rog phone II 2

Druhý snímek ukazuje, že bude možné ručně snížit obnovovací frekvenci obrazovky. Z maximálních 120 Hz bude možné klesnout až na běžných 60 Hz, což by se mělo pozitivně projevit na výdrži.

Další informace o telefonu v současnosti nemáme, nedávno pouze bylo oznámeno, že ho bude pohánět vylepšený Snapdragon 855 Plus.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

3 komentářů

  1. Hrozně trapný

    • Snapdragon 855 Plus je rozhodně trapný pokus ze strany Aušusu, ale kdo ví, třeba bude výsledné zařízení stát za to.
      Ale, že jo … je to Asus, očekávat další trainwreck je tak nějak standard.

  2. Škoda že nebude mít ultranudli po úspěchu Sony jsem čekal že to lidi(nudlofilové) budou chtít víc než nějaký 19,5:9.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).