Domů » Bleskovky » Asus ROG Phone II poběží na Snapdragonu 855 Plus

Asus ROG Phone II poběží na Snapdragonu 855 Plus

Společnost Asus a její herní značka Republic of Gamers (ROG) oznámily, že připravovaná druhá generace smartphonu s označením ROG Phone II bude prvním mobilním telefonem na světě vybaveným novou mobilní platformou Snapdragon 855 Plus.

Kompletní detaily a technické parametry této novinky budou oznámeny v nadcházejících týdnech. Již nyní je ale jasné, že zvýšený výkon platformy Snapdragon 855 Plus posune možnosti celkového výkonu telefonu opět o krok vpřed.

Asus ROG Phone (ilustrační obrázek)

CPU Kryo 485 v platformě Snapdragon 855 Plus bude pracovat na frekvenci až 2,96 GHz, což je o 4,2 % více ve srovnání s rychlostí 2,84 GHz u platformy Snapdragon 855. GPU Adreno 640 GPU je současně o 15 % rychlejší než v aktuální mobilní platformě Snapdragon 855.

Oficiálního představení telefonu bychom se měli dočkat 23. července v Pekingu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).