Domů » Bleskovky » Ringtone Maker od Nokie: Snadná tvorba vyzvánění ve Windows Phone 8

Ringtone Maker od Nokie: Snadná tvorba vyzvánění ve Windows Phone 8

Tahle bleskovka v případě českého trhu nebude mít příliš velký smysl, ale později by tento tip na aplikaci mohl přijít vhod :). Nokia totiž pro modely Lumia 820 a Lumia 920 se systémem Windows Phone 8 uvedla novou aplikaci Ringtone Maker, která umí vytvořit vyzváněcí melodie z vašich oblíbených MP3 souborů. Pokud máte Lumii 820 nebo 920 dovezenou například z Německa nebo jiné země, kde se už prodávají, můžete si aplikaci zdarma stáhnout skrze nabídku Store / Nokia Collection, případně využít odkaz v této bleskovce.

 

V České republice by se Lumie 820 a 920 měly objevit těsně před Vánocemi, podle našich informací ale bude k dispozici jen omezené množství kusů a další dodávky dorazí až na začátku příštího roku.

-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. AP3ND1X (neregistrovaný)

  Ještě bych dodal, že se aplikace má co nejdřív objevit i pro WP7.x ;)

 2. mimonaut (neregistrovaný)

  a já bych dodal, že podobných app je na store vícero i pro wp7.5 a některé umí dělat zvonění i z hudby uložené na skydrive :-)

 3. fero (neregistrovaný)

  Bez té Nokie by bylo bídně

 4. Tony (neregistrovaný)

  Nechápem prečo Microsoft zrušil všetky nadstavby výrobcov, keď sám nevie takúto blbosť dať rovno do systému a mohol si robiť tiež taký čistý WP, ktorý by neskôr doháňal nadstavby výrobcov tak ako to je teraz u Androidu a Googlu.

 5. Alamaster (neregistrovaný)

  Nevíte, jestli je u WP8 stále omezená délka vyzvánění na 30s?

 6. Balrog (neregistrovaný)

  Včera jsem si nahrál pár MP3 přímo do složky Ringtone v Lumii 920 a při změně vyzvánění se mi objevily v nabídce.Bez programu na úpravu. Možná to také někomu pomůže?

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *