Sledujte nás na YouTube

RIM představil klávesnici pro BlackBerry PlayBook za 120 USD

Ne každému vyhovuje psaní na softwarové klávesnici a to jistě platí i pro některé uživatele tabletu od RIMu (recenze). RIM přišel s řešením již před několika měsici, k předobjednání je však Playbook Mini klávesnice dostupná až nyní.

Klávesnice disponuje 56 tlačítky, pod kterými nalezneme touchpad s podporou multidotekových gest. Se zařízením komunikuje skrze šifrovaný Bluetooth přenos. Na jedno nabití, k čemuž poslouží nabíječka PlayBooku, vydrží až 30 dní. Společně s klávesnicí také obdržíte speciální pouzdro (Convertible Case),které poslouží jak k přenosu zařízení, tak zafixovaní tabletu v poloze, která vám značně usnadní psaní nebo prohlížení multimédií.

Zaměstnanec RIM prezentuje vlastnosti touchpadu

BlackBerry Mini Keyboard je k předobjednání dostupná za 120 USD (přibližně 2260 Kč) a k rozeslání objednávek dojde 23. března.

Zdroj

Jiří Hanč

Jeden komentář

  1. Pipa (neregistrovaný)

    řešení pěkná a cena ještě hezčí :d

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *