Domů » Bleskovky » Retro táhne. Šéf Lenova naznačil reinkarnaci legendární Motoroly RAZR

Retro táhne. Šéf Lenova naznačil reinkarnaci legendární Motoroly RAZR

Společnost HMD Global se snaží brnkat na strunu nostalgie, rok po premiéře Nokie 3310 představila na veletrhu MWC reinkarnovaný telefon Nokia 8110. Jedná se o skvělý marketingový tah, který rozhodně poutá pozornost a dává světu velmi nahlas najevo, že značka Nokia je zpět v mobilním byznyse (byť se spletitějšími finsko-čínskými kořeny). Podobně se možná pokusí oživit zájem o značku Motorola čínské Lenovo.

Šéf Lenova Yang Yuanqing byl v rámci veletrhu MWC dotázán, zda se nechystá oživení legendární řady Motorola RAZR. Yuanqing na tuto otázku odpověděl:

„S novými technologiemi, zejména ohebnými obrazovkami, uvidíte spousty a spousty inovací v designu našich smartphonů. Doufejme, že to, na co jste se právě zeptal, bude brzy vyvinuto nebo realizováno.“

Na doplňující požadavek o potvrzení, že se jedná konkrétně o značku RAZR, šéf Lenova uvedl, že ji odpověděl již při prvním dotazu. Návrat značky RAZR Lenovo naznačilo už v roce 2016 videem výše. Pokud tedy k jejímu oživení dojde, půjde zřejmě Lenovo na věc zcela odlišně než HMD – reinkarnace RAZRu by mohla vypadat jako chytré véčko, tvořené jedním ohebným displejem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments