Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Remote Desktop 7: Vzdálená plocha na Windows Phone

Remote Desktop 7: Vzdálená plocha na Windows Phone

Pořídili jste si telefon s operačním systémem Windows Phone a rádi byste se skrze něj připojovali na vzdálenou plochu počítače? Na Marketplace se nachází několik aplikací, které vám to umožní a my pro vás máme tip na jednu, která to umí se vší parádou a aktuálně na mobilních Windows nemá konkurenci. Klient Remote Desktop 7 vám umožní kompletně ovládat vzdálené počítače přes LAN nebo internet, poslouchat hudbu ze vzdáleného počítače (včetně podpory komprese a bufferingu), sdílet dokumenty z telefonu na PC, zobrazovat, přehrávat a ukládat přenesené soubory jako vyzváněcí melodie a spoustu dalších funkcí. V nastavení si můžete vybrat 8,15,16 nebo 24 bitové zobrazení barev, pro zadávání znaků můžete využít QWERTY i QWERTZ klávesnici a samozřejmě nechybí ani podpora zoomování či užitečná funkce Wake On LAN.

  

Plná verze klienta stojí 125 Kč. Před nákupem si ale můžete stáhnout zkušební trial verzi.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. mimonaut (neregistrovaný)

    vypadá to skvěle, už se těším domu, až to vyzkouším.. :-)

  2. Hanča (neregistrovaný)

    Docela ráda bych viděla nějaký návod na zprovoznění. Mám doma počítač připojený přes O2, takže nevím, jak to mám nastavit, aby to šlo ovládat z mobilu (z 3G).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel