Domů » Bleskovky » Remake legendární Mafie přinese motorky i český dabing

Remake legendární Mafie přinese motorky i český dabing

V našich luzích a hájích asi neexistuje hráč, který by alespoň neslyšel o herní sérii Mafia. První díl si vysloužil u hráčů takřka kultovní status, nejen díky svému příběhu, jízdnímu modelu a preciznímu zpracování, ale také zabodoval českým dabingem, na kterém se podílely takové hvězdy, jako je Marek Vašut či Petr Rychlý.

Remake prvního dílu pochopitelně vzbudil veliký ohlas. Studio Hangar 13 (které má v ČR pobočky v Brně a Praze) nevylepší pouze grafickou stránku, která od doby vydání notně zastarala, ale přidá také nové dialogy, mise a hratelné části. Pozitivní ohlasy vzbudilo také přidání motocyklů, které v rámci celé série doposud chyběly.

Mafia Announce Screenshot Pepes Restaurant

Diskutovanou částí remaku je i český dabing. Ten vydavatel Cenega Czech potvrdila, nicméně je skoupá na detaily. Insider s přezdívkou Sobo se na webu PCTuning.cz zmínil, že se celý dabing bude nahrávat znova s jinými herci, přičemž tuto spekulaci potvrzuje i vystřižená komunikace na Facebooku s Petrem Rychlým, který svou účast dementoval. Na to v jaké podobě se český dabing ve hře objeví, si budeme muset počkat do vydání.

Kompletní edice se dočkáme už 28. srpna

To bylo oznámeno na 28. srpna, přičemž HD remaster druhého a definitivní edici třetího dílu si můžete zakoupit už nyní v digitální podobě. Pakliže chcete celou kolekci, můžete si zakoupit Mafia: Trilogy, které vám ihned zpřístupní dvojku a trojku a v den vydání také jedničku.

Nepřehlédněte: Legendární hra Mafia hlásí comeback. Dočkáme se kompletní trilogie

Pokud toužíte po fyzické kopii, budete si muset počkat až do 28. srpna, nicméně za předobjednávku získáte hned několik bonusů jako například zlatý skin zbraně, speciální oblek či auto do vaší virtuální garáže.

Kompletní trilogie je dostupná na Microsoft Store za 1 690 korun, jednotlivé díly pak stojí 799 korun s výjimkou prvního dílu, který je opatřen cenou 999 korun.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Peťa
Anonym
Peťa
Offline

Jen mám strach z toho dabingu.. Ten původní byl dokonalý! Mohli zkusit nasmlouvat původní herce! Nechme se překvapit

Saker
Uživatel
Saker
Offline

Tiez sa bojim ze budem porovnavat, predsa Sam, Paulie, Salieri…a ta dobova hudba k tomu…ale teda to je urcite hra ktoru si kupim. Tesim sa :)

Spartone
Uživatel
Spartone
Offline

Já některý herce z původního dabingu znám a podle všeho tam kontakt proběhl.

Tomáš Štěrba
Anonym
Tomáš Štěrba
Offline

Lidi, kaslete na to, jaký to bude mít dabing, nějaky tam bude, časem se krom nových scén stejně objeví naroubovany ten původní. U to tu vůbec nejde, ale čeká nás průlom. V roce 2020 vyjde hra s českým dabingem. S dabingem pro zemi, pro kterou se to údajně nevyplatí… Tohle je průlom, a ač na to má vliv nostalgie nebo cokoli, jsou jistě mnohé tituly, které se prodávají minimálně stejně dobře jako se bude prodávat Mafia a nám to otevírá šanci, že se možná setkáme i s jinými plně lokalizovánými tituly. Já si totiž myslím že se to sakramensky vyplatí… Číst vice »