Domů » Bleskovky » Redmi chystá na podzim dva vlajkové smartphony. Každý s jiným čipsetem

Redmi chystá na podzim dva vlajkové smartphony. Každý s jiným čipsetem

Čínská značka Redmi, která spadá pod giganta Xiaomi, v letošním roce s představováním nových telefonů ještě neskončila. Nebo to alespoň tvrdí leaker Panda is bald na sociální síti Weibo. Podle něj má Redmi pro letošní podzim v rukávu hned dvě esa a v roce 2022 se rovněž chystá bodovat a do svých telefonů nasadit nejnovější technologie.

Redmi Note 10 recenze
Redmi má pro letošní rok ještě nějaká esa v rukávu

První tajemná vlajková loď by měla být osazena čipsetem Qualcomm Snapdragon z řady 800, 120Hz OLED displejem, 5000mAh baterií a teleobjektivem s 30x přiblížením. Druhý vlajkový model by pro změnu měl nabídnout čipset MediaTek Dimensity 1100, 120Hz displej (není známo, zda IPS, či OLED) a 5000mAh baterii s podporou 67W rychlého nabíjení.

Redmi Note 10 Pro 1
Na implementaci nejnovějších technologických trendů si budeme muset počkat do příštího roku

Redmi nicméně chystá do svých smartphonů nasadit také poslední technologické trendy. V roce 2022 se pravděpodobně dočkáme zahnutých displejů, selfie fotoaparátů umístěných pod displejem či 100W rychlého nabíjení. Vzhledem k cenové politice Redmi bychom se mohli těšit na tyto prémiové funkce za sympatickou cenu.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).