Domů » Bleskovky » Recenze 2 týdny před premiérou? Galaxy Buds Pro v podrobném videu

Recenze 2 týdny před premiérou? Galaxy Buds Pro v podrobném videu

Už 14. ledna představí Samsung svoji novou vlajkovou řadu Galaxy S21 a spolu s ní také bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro. Ani v jednom případě se jihokorejskému výrobci ale nepodařilo udržet tajemství a nová Galaxy Buds Pro se nyní dokonce objevila v téměř dvacetiminutovém videu s prvními dojmy na kanále Digital Slang.

galaxy buds pro 1
Samsung Galaxy Buds Pro na uniklých tiskových snímcích

Ve videu se potvrzují dřívější spekulace o výbavě, které zahrnují především certifikaci IPX7, ovládání prostřednictvím dotykových ploch na sluchátkách a v neposlední řadě také pětihodinová výdrž spolu s dalšími 18 hodinami v nabíjecím pouzdru. To bude stejně jako u současných modelů řady Galaxy Buds možné dobíjet i bezdrátově.

Samsung Galaxy Buds Pro - UnBoxing and First Impressions! Time Stamps below!

Ve videu lze spatřit kompletní prodejní balení, které však žádná velká překvapení nepřináší. Kromě samotných sluchátek se v něm nachází dobíjecí kabel s klasickým USB-A na jednom konci a USB-C na druhém, stručná uživatelská příručka a sada náhradních špuntových nástavců.

Galaxy Buds Pro disponují také rozpoznáním hlasu ve vašem okolí (Transparency mode) a aktivním potlačením hluku (ANC), autor videa však tvrdí, že tato funkce není tak vyladěná, jako u konkurenčních Apple AirPods Pro.

Samsung Galaxy Buds Pro
Dobíjecí stanice pro Galaxy Buds Pro. Letos se dočkáme i fialové barevné varianty.

S čím byl naopak velmi spokojen, je kvalita zvuku – podání výšek a středů je dle něj čisté a zřetelné, basy poté mají ten správný důraz. Autor si také pochvaluje nastavení ekvalizéru a dalších funkcí v doprovodné aplikaci Wearables. Cenovka nových sluchátek se dle videa bude pohybovat okolo 200 USD, což je v přepočtu necelých 4 300 Kč bez DPH. Na oficiální českou cenu si ale stejně jako na informace o dostupnosti budeme muset počkat do 14. ledna.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.