Domů » Bleskovky » Recenze 2 týdny před premiérou? Galaxy Buds Pro v podrobném videu

Recenze 2 týdny před premiérou? Galaxy Buds Pro v podrobném videu

Už 14. ledna představí Samsung svoji novou vlajkovou řadu Galaxy S21 a spolu s ní také bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro. Ani v jednom případě se jihokorejskému výrobci ale nepodařilo udržet tajemství a nová Galaxy Buds Pro se nyní dokonce objevila v téměř dvacetiminutovém videu s prvními dojmy na kanále Digital Slang.

galaxy buds pro 1
Samsung Galaxy Buds Pro na uniklých tiskových snímcích

Ve videu se potvrzují dřívější spekulace o výbavě, které zahrnují především certifikaci IPX7, ovládání prostřednictvím dotykových ploch na sluchátkách a v neposlední řadě také pětihodinová výdrž spolu s dalšími 18 hodinami v nabíjecím pouzdru. To bude stejně jako u současných modelů řady Galaxy Buds možné dobíjet i bezdrátově.

Samsung Galaxy Buds Pro - UnBoxing and First Impressions! Time Stamps below!

Ve videu lze spatřit kompletní prodejní balení, které však žádná velká překvapení nepřináší. Kromě samotných sluchátek se v něm nachází dobíjecí kabel s klasickým USB-A na jednom konci a USB-C na druhém, stručná uživatelská příručka a sada náhradních špuntových nástavců.

Galaxy Buds Pro disponují také rozpoznáním hlasu ve vašem okolí (Transparency mode) a aktivním potlačením hluku (ANC), autor videa však tvrdí, že tato funkce není tak vyladěná, jako u konkurenčních Apple AirPods Pro.

Samsung Galaxy Buds Pro
Dobíjecí stanice pro Galaxy Buds Pro. Letos se dočkáme i fialové barevné varianty.

S čím byl naopak velmi spokojen, je kvalita zvuku – podání výšek a středů je dle něj čisté a zřetelné, basy poté mají ten správný důraz. Autor si také pochvaluje nastavení ekvalizéru a dalších funkcí v doprovodné aplikaci Wearables. Cenovka nových sluchátek se dle videa bude pohybovat okolo 200 USD, což je v přepočtu necelých 4 300 Kč bez DPH. Na oficiální českou cenu si ale stejně jako na informace o dostupnosti budeme muset počkat do 14. ledna.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. Tohle je neuvěřitelný fail Samsungu. Jak mohou nechat takhle veřejně kolovat vzorky? Co nás čeká teď? Recenze Galaxy S21? Nehledě na to že tím lidem zkazí překvapení. Kde jsou ty doby, kdy jsem se fakt mohl těšit na premiéru telefonu. Teď všechno uteče s předstihem a značky si to absolutně nehlídají.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).