Domů » Bleskovky » Realme GT Neo2 míří do Evropy, dočkáme se také v Česku?

Realme GT Neo2 míří do Evropy, dočkáme se také v Česku?

Zhruba před měsícem představilo Realme smartphone GT Neo2, který zaujal netradiční zelenou barvou a skvělou výbavou. Velkým zklamáním ovšem byla dostupnost – Realme GT Neo2 šel totiž do prodeje pouze v Asii. Nyní ale Realme potěšilo všechny své fanoušky na starém kontinentu.

Realme GT Neo2 2
Realme GT Neo2

Realme GT Neo2 zamíří také do Evropy, konkrétně už 15. listopadu. S informací přišel leaker Sudhanshu Ambhore, který s veřejností sdílel nejen oficiální plakát lákající na zahájení prodeje Realme GT Neo2 v Evropě, ale také dvojici screenshotů z oficiálních webových stránek, na kterých lze spatřit ceny, paměťové varianty a dostupné barvy.

realme gt neo2 1
Plakát na Realme GT Neo2

Realme GT Neo2 má jít v Evropě do prodeje za 449 euro (cca 11 400 Kč) v případě varianty s 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti, respektive za 549 euro (cca 14 000 Kč) v případě verze s 12 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti.

Z dostupných barev se dočkáme dvojice Neo blue a Neo black – o křiklavě zelené barvě se leaker nezmiňuje, nicméně podle informací, které máme k dispozici se mají tuzemští zájemci na co těšit.

Dočkáme se také v Česku?

Realme GT Neo2 bude dostupný také v České republice, přičemž cenu tuzemské zastoupení prozatím neupřesnilo. Podle našich informací bude na našem trhu smarthpone k dispozici také v odvážné zelené barvě.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. V Realme se už s těma novejma telefonama zblánili ne?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).