Realme dostalo certifikát TÜV Rheinland. Garantuje tři roky bezproblémového používání

Realme C11 uvod

Čínské značce Realme se na českém trhu poměrně daří. Korunu s nápisem nejlepší poměr cena/výkon“ poměrně nedávno ukradlo Xiaomi a nyní by se Realme rádo ještě více etablovalo nejen na tuzemském trhu. S tím má firmě pomoci i certifikát německého TÜV Rheinland s názvem High Reliability.

„Zahájili jsme spolupráci s TÜV Rheinland, abychom posunuli kontrolu kvality na další úroveň. Stali jsme se tak první značkou chytrých telefonů, která získala certifikaci TÜV Rheinland High Reliability. Touto sadou standardních postupů kvality projdou při testování a kontrole všechny chytré telefony Realme,“ říká generální ředitel Realme Sky Li.

Realme 7 v2 1
Realme 7

Proces zahrnuje 23 hlavních testů, a to včetně deseti scénářů každodenního používání, jako je pád, opotřebení nebo poškrábání. Součástí je i sedm testovacích scénářů extrémních podmínek, jako jsou vysoké teploty nebo vlhkost, kolísání napětí, působení statické elektřiny nebo tlaku vzduchu, a 6 testovacích scénářů spolehlivosti jednotlivých komponent.

Nepřehlédněte – Recenze Realme 7i: maratonec ve výdrži, co to s cenou nepřehání

Jako první tuto certifikaci obdržely smartphony Realme C21 a C25. Certifikát od TÜV Rheinland zaručuje, že chytrý telefon od Realme vydrží v běžném používání až tři roky bez poruchy, což v dnešním mobilním světě není jednoduché garantovat. Pro zákazníka je v tomto případě nejzajímavější garance z pohledu životnosti baterie. Jestli Realme a TÜV Rheinland těmto závazkům dostojí, si budeme muset počkat.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku