Realme chystá vychytávku, kterou majitelé iPhonů už roky používají

realme 9 pro plus recenze clanek

Smartphony OnePlus mají celou řadu předností, díky nimž si získaly srdce fanoušků po celém světě. Jednu z nejoblíbenějších funkcí si ale vypůjčily od Applu, konkrétně fyzický přepínač profilů. Ačkoli se to může zdát jako drobnost, celá řada uživatelů nedá na rychlou možnost ztlumení telefonu dopustit.

OnePlus 9 Pro 31
Přepínačem zvukových profilů moc telefonů nedisponuje

Nyní se zdá, že se od OnePlus, respektive od Applu, inspiruje další výrobce. Tím by mělo být Realme, tedy alespoň podle leakera Yogeshe Brara, který se s touto zprávou svěřil serveru MySmartPrice. Brar doslova uvedl, že Realme „testuje zařízení s fyzickým přepínačem profilů.“

Podle dostupných informací by se mělo jednat o telefon spadající do střední třídy, který údajně spatří světlo světa někdy v dubnu letošního roku. Na více informací si bohužel budeme ještě muset počkat.

Fyzický přepínač profilů je u chytrých telefonů raritou

Realme v současné době pracuje na telefonech řady 9, které doplní nejvybavenější Realme 9 Pro+. Realme 9 5G a Realme 9 5G SE mají být oznámeny 10. března a měly by disponovat čipsetem Qualcomm Snapdragon 778G, respektive MediaTek Dimensity 810. Jeden z modelů bude taktéž disponovat LCD panelem se 144Hz obnovovací frekvencí. Na model s fyzickým přepínačem profilů si nicméně budeme muset počkat.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku