Domů » Bleskovky » Real Racing 3 vyjde do konce roku: Těšte se na dechberoucí grafiku

Real Racing 3 vyjde do konce roku: Těšte se na dechberoucí grafiku

Vývojáři z EA a Firemonkeys před několika hodinami na akci Summer Showcase 2012 oznámili nový díl závodní hry Real Racing 3. Opět se můžeme těšit na extrémně realistické chování aut a především dechberoucí grafiku, která nemá daleko ke konzolovým titulům. V traileru sice spatříme pouze vozy značky Porsche, ale nemusíte se obávat, hra nabídne podstatně komplexnější vozový park a celou řadu známých tratí (Laguna Seca, Mazda Raceway…). 

Real Racinf 3 pro iOS a Android vyjde  do konce tohoto roku a už teď je jasné, že se opět máme na co těšit.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

  1. nocturne.op.15 (neregistrovaný)

    Co je to za ptakovinu – „dechberoucí grafiku, která nemá daleko ke konzolovým titulům“ – vzdyt to na tom videu vypada docela dobre. Dikybohu se to „konzolovym titulum“ nepriblizuje ani vzdalene

  2. No snad im do konca roku stihnu znizit podvozky :)

  3. Tohle je poslední věc co bych hrál na mobilu… Většina závodních her stojí za houby i na pc/konzolích (čest vyjímkám).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).