Domů » Bleskovky » Řada Realme 7 míří na český trh. Láká na rychlé nabíjení a velkou baterii

Řada Realme 7 míří na český trh. Láká na rychlé nabíjení a velkou baterii

Čínská značka Realme není na našem trhu ani rok, ale i přes to zvládla do České republiky dovézt slušnou řádku telefonů. Posledním z nich jsou Realme 7 a Realme 7 Pro, které se Číňané chystají oficiálně představit v příštím týdnu. Některé informace ale o novinkách máme už nyní a můžeme s klidem říct, že se bude jednat o poměrně zajímavé volby v nižších cenových skupinách.

Realme 7 series in India
Realme 7

Méně vybavenější Realme 7 slibuje baterii s kapacitou 5 000 mAh a rychlé 30W nabíjení Dart. Procesor dodal MediaTek, konkrétně Helio G95, nechybí ani displej s obnovovací frekvencí 90 Hz, hlavní fotoaparát s rozlišením 48 Mpx a přední selfie foťák s rozlišením 16 Mpx. Cílit by měl především na hráče.

Realme 7 and Realme 7 Pro
Realme 7 a 7 Pro

Vybavenější sourozenec Realme 7 Pro nabízí procesor Snapdragon 720G, 6,4″ Super AMOLED displej a taktéž velkou baterii s kapacitou 4 500 mAh s podporou rychlého 65W nabíjení SuperDart, který telefon kompletně nabije za 34 minut. Zadní fotoaparát dostal rozlišení 64 Mpx, ten přední naopak 32 Mpx. Oba telefony se rovněž pyšní certifikací TÜV Reinland.

Přečtěte si také – Recenze Realme X50 5G: stylovka se skvělou výbavou a příznivou cenou

Slavnostní uvedení nové řady Realme 7 můžete sledovat příští středu 7. října v 10:30 na Facebooku či YouTube kanále značky Realme. Do redakce nám Realme 7 rovněž dorazil, takže se již brzy můžete těšit na recenzi.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. ty realme telefony vypadají celkem fajn. líbila se mi už ta X50tka, ale nakonec jsem dal přednost oneplus nordu :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).