Domů » Články » Racing Thunder – automobilové závody pro Smartphone a PocketPC

Racing Thunder – automobilové závody pro Smartphone a PocketPC

-Už dlouho jsme tu neměli žádnou závodní hru, snad proto všechny fanoušky automobilových závodů potěším titulem Racing Thunder. Hned při prvním spuštění vás hra překvapí velmi pěknou grafikou; pečlivě je vymodelováno okolí tratě i samotné závodní vozy. Usednout je možné do tří vozidel, u každého ale můžete zlepšovat jeho jízdní vlastnosti. Závodit budete na několika tratích, přičemž každá je zasazena do rozdílného prostředí.

Své síly budete měřit s ostatními oponenty, jejichž inteligence je na velmi dobré úrovni. Díky tomu není Racing Thunder jen o bezmyšlenkovitém projíždění zatáček a pro dobrý pocit z vítězství se budete muset chvíli snažit. Odměnou vám bude odemčení nových závodních tratí. Je škoda, že není k dispozici žádná demoverze hry. Plná verze stojí 8 euro a zakoupit ji můžete na ClickGameru.

Racing Thunder podporuje všechna PocketPC a Smartphony s operačním systémem WM2002,2003/SE a 5.0. U PocketPC nechybí ani podpora VGA (640×480) nebo Square rozlišení (240×240).

1 2

3 4

Zdroj: CoolSmartphone

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Hra je opravdu docela slozita Na VGA pristrojich se renderuje v plnych 640×480 :!:

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).