Domů » Bleskovky » Prvnímu hráči se povedlo chytit všechny Pokémony. Nachodil přitom přes 150 kilometrů

Prvnímu hráči se povedlo chytit všechny Pokémony. Nachodil přitom přes 150 kilometrů

Aktuálně můžete ve hře Pokémon GO chytit na 150 různých Pokémonů, přičemž několik jich je velice vzácných a vyskytují se opravdu zřídka, a hrstka dalších se nachází pouze na různých místech ve světě. Chytit všechny potvůrky je téměř nemožné, ale hráč ze Spojených států má dobře našlápnuto – zatím chytil jich rovných 142.

Američanovi s přezdívkou ftb_hodor se povedlo chytit 142 Pokémonů a za tímto úctyhodným číslem nestojí zas tak velké úsilí, neboť tento chlapík pro splnění „kvóty“ nachodil jen něco přes 150 kilometrů, což se na první pohled může zdát jako vysoké číslo, ale hráči Pokémon GO vám potvrdí, že se nejedná o nijak nadstandardní hodnotu. Svým mimořádným výsledkem se hráč pochlubil na Redditu – dohromady chytil 4 629 Pokémonů a chůzí se mu povedlo vylíhnout 303 vajíček.

142 chycených Pokémonů, to je opravdu slušné číslo
142 chycených Pokémonů, to je opravdu slušné číslo :)

Lze pouze spekulovat, zda se Američan opravdu vydal do ulic po vlastních a prošoupal hned několik bot, protože, ruku na srdce, kolik z vás chytá Pokémony na procházkách a nezjednodušuje si lov například jízdou v autě nebo ve veřejné dopravě? Ať už byla cesta k tomuto výsledku jakákoliv, nelze jinak, než hráči pogratulovat.

Tip: Už jste četli našeho podrobného průvodce hrou? Najdete v něm spoustu užitečných tipů, triků a nápadů :)

Jak již bylo řečeno, aktuálně lze chytit až 150 Pokémonů, přičemž několik dalších jich do hry teprve dorazí. Čtyři z nich se přitom nacházejí na unikátních místech na světě (Tauros se vyskytuje pouze v Severní Americe, Mr. Mime naleznete v Evropě, Farfetch’da chytíte jen v Asii, a na Kangaskhana narazíte pouze v Austrálii), a jak sám americký hráč přiznává, chytit se je rozhodně nevydá. Raději si počká na funkci, která mu dovolí si chybějící Pokémony doplnit od jiného hráče (více informací).

A jak jste na tom vy? Pochlubte se se svým číslem v komentářích – jsme na vaše výsledky zvědaví. V případě, že potřebujete s hrou poradit, zkuste to v našem diskuzním fóru.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

12 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  150 km chůze rozhodně není žádne extra závratné číslo. Za další když chytil všechny, jakto, že mu nějaký chybí? :D

  • Craftmanek (neregistrovaný)

   Bylo by dobré si ten článek celý přečíst, nežli něco napíšeš. Jde o to, že chytil všechny pokemony, které jsou u něj (tedy v severní americe) dostupné

  • Johny (neregistrovaný)

   Já ho celý přečetl, proto reaguji na nadpis poukázáním na věci ze článku ;-) Pokud bysme tuto logiku nadpisů vzali doslova, mohl by nadpis znít „všechny“ ale v obsahu by bylo „všech 5 v okolí jeho zahrady“ :-)

  • Pavel (neregistrovaný)

   Kdyby jste to dočetla celé, tak pochopíte, že se nehodlá vydat do Asie nebo Evropy kvůli pokémonovi

 2. Jiří Mrázek (neregistrovaný)

  Já za den ujdu při hraní 25km ???????? a oni tu mají 150km jako kdyby obešel zeměkouli

 3. „Lze pouze spekulovat…“. Mno, vzhledem k tomu, že udělal 303 vajec bych to na dopravní prostředky netipoval…

 4. b-i-k-e-r (neregistrovaný)

  Me by zajimalo, kolik v tom nechal penez…300 vajec za 150km neni uplne mozne bez dokupovani ruznych udelatek…a kdyz uz dokoupil ty inkubatory, nebo jak se to menuje, tak urcite nezustal jen u toho…bez dokupovani by to bylo spis tak 1000+ km…

 5. zkill (neregistrovaný)

  „…neboť podle všeho musel tento chlapík ujít přes 150 kilometrů…. Lze pouze spekulovat, zda se Američan opravdu vydal do ulic po vlastních a prošoupal hned několik bot,…“

  Tak to asi ne. 150km musí vydržet i ty nejhorší kecky od „vietnamců“. Pokud by vydrželi jenom 150km tak to bych ročně kupoval tak 15 párů. Dobré boty na běhání vydrží bez problémů 1000km a na svršku není skoro nic vidět (max. trochu ošoupaný vzorek podrážky a horší tlumení). Na běžné chození vydrží min. dalších 1000km.

  • Znáš pojem „překvapeně zamrkat“? Protože tohle jsem přesně u dělal u tvého příspěvku:)

  • Johny (neregistrovaný)

   Proč, dyť má pravdu :D

  • Johny (neregistrovaný): Ano, po faktické stránce není co vytknout:D

  • zkill (neregistrovaný)

   uni: Mám asi delší vedení, protože opravdu nechápu.

   Denně nachodí 3km i beznohý. Doporučovaná vzdálenost za den je 10000 kroků což odpovídá asi 7km. Pokud naběhám ročně tak 2000km a ujdu 3km tak jsem na průměru něco pod 9km/den. Což je celkem rozumná hodnota a když člověk k tomu přidá trochu kolo a plavání tak se opravu nějaké obezity obávat nemusí :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).