Domů » Bleskovky » Prvnímu hráči se povedlo chytit všechny Pokémony. Nachodil přitom přes 150 kilometrů

Prvnímu hráči se povedlo chytit všechny Pokémony. Nachodil přitom přes 150 kilometrů

Aktuálně můžete ve hře Pokémon GO chytit na 150 různých Pokémonů, přičemž několik jich je velice vzácných a vyskytují se opravdu zřídka, a hrstka dalších se nachází pouze na různých místech ve světě. Chytit všechny potvůrky je téměř nemožné, ale hráč ze Spojených států má dobře našlápnuto – zatím chytil jich rovných 142.

Američanovi s přezdívkou ftb_hodor se povedlo chytit 142 Pokémonů a za tímto úctyhodným číslem nestojí zas tak velké úsilí, neboť tento chlapík pro splnění „kvóty“ nachodil jen něco přes 150 kilometrů, což se na první pohled může zdát jako vysoké číslo, ale hráči Pokémon GO vám potvrdí, že se nejedná o nijak nadstandardní hodnotu. Svým mimořádným výsledkem se hráč pochlubil na Redditu – dohromady chytil 4 629 Pokémonů a chůzí se mu povedlo vylíhnout 303 vajíček.

142 chycených Pokémonů, to je opravdu slušné číslo
142 chycených Pokémonů, to je opravdu slušné číslo :)

Lze pouze spekulovat, zda se Američan opravdu vydal do ulic po vlastních a prošoupal hned několik bot, protože, ruku na srdce, kolik z vás chytá Pokémony na procházkách a nezjednodušuje si lov například jízdou v autě nebo ve veřejné dopravě? Ať už byla cesta k tomuto výsledku jakákoliv, nelze jinak, než hráči pogratulovat.

Tip: Už jste četli našeho podrobného průvodce hrou? Najdete v něm spoustu užitečných tipů, triků a nápadů :)

Jak již bylo řečeno, aktuálně lze chytit až 150 Pokémonů, přičemž několik dalších jich do hry teprve dorazí. Čtyři z nich se přitom nacházejí na unikátních místech na světě (Tauros se vyskytuje pouze v Severní Americe, Mr. Mime naleznete v Evropě, Farfetch’da chytíte jen v Asii, a na Kangaskhana narazíte pouze v Austrálii), a jak sám americký hráč přiznává, chytit se je rozhodně nevydá. Raději si počká na funkci, která mu dovolí si chybějící Pokémony doplnit od jiného hráče (více informací).

A jak jste na tom vy? Pochlubte se se svým číslem v komentářích – jsme na vaše výsledky zvědaví. V případě, že potřebujete s hrou poradit, zkuste to v našem diskuzním fóru.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments