Domů » Články » Prvních 100 000 návštěvníků !

Prvních 100 000 návštěvníků !

Před malou chvílí jsme na našem počítadle zaznamenali 100 000. čtenáře našich stránek. Děkujeme vám za vaši přízeň a doufáme, že se na SmartManii budete i nadále vracet pro nové informace ze světa Windows Mobile. Pokud máte jakékoliv připomínky nebo nápady k našemu webu, budeme rádi, když nám svůj názor napíšete do fóra nebo do komentáře pod tento text.

99999 100000 100001

Trocha historie
SmartMania.cz vznikla v únoru letošního roku pod názvem SmartGames (smartgames.site.cz), zaměřovali jsme se hlavně na recenze her pro smartphone telefony s OS Windows Mobile. Později jsme začali přidávat i recenze programů (ve stejném redakčním složení, jako doposud). Takto web fungoval necelých 5 měsíců, bylo nám jasné, že stará hierarchie webu již nebude stačit a že bude potřeba web kompletně přestavět. Do ruky se nám dostal otevřený redakční systém MkPortal a bylo rozhodnuto. Na začátku  června již byla hotova nová verze webu a tak jsme začali s postupným přesouváním textů ze SmartGames na nový web. 23.6.2005 byl web prostřednictvím MobilManie představen čtenářům v nové podobě.

Původní desing SmartGames (autorem je Gen)
Thumb

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments