Cena:

První informace o Realme 9i: v hlavní roli nový čipset a 50Mpx fotoaparát

realme 9i

Čínská značka Realme vzala před pár lety střední třídu útokem a od té doby úspěšně zvládá obhajovat své pozice. Dobrým příkladem jsou třeba smartphony Realme 8 Pro či Realme 8i, které rozhodně mají zákazníkům co nabídnout. V podobném duchu chce pokračovat také Realme 9i.

realme 9i
Uniklý render Realme 9i

Novinku Realme 9i odhalil server ThePixel.vn, přičemž známý leaker Chun tyto informace potvrdil na svém twitterovém účtu. Mezi přednosti Realme 9i má patřit LCD displej s rozlišením Full HD+, výřezem pro selfie kameru v levém horním rohu a 90Hz obnovovací frekvencí, čipset Qualcomm Snapdragon 680 postavený na 6nm výrobním procesu s jádry Kryo 265 a grafika Adreno 610. Konektivita se má zastavit pouze na sítích 4. generace.

Řada Realme 9 bude zahrnovat minimálně tři zařízení

Spekulace se dotkla také trojice fotoaparátů na zadní straně, přičemž ten hlavní by měl disponovat rozlišením 50 Mpx. Kromě Realme 9i bude devítková řada údajně zahrnovat minimálně tři zařízení, pravděpodobně s názvy Realme 9, Realme 9 Pro a Realme 9 Pro+/Max. Odhalení řady bychom se podle spekulací měli dočkat už v lednu příštího roku.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.