Domů » Články » První informace o HTC Juno: Fešák s výsuvnou klávesnicí

První informace o HTC Juno: Fešák s výsuvnou klávesnicí

-Společnost HTC pravděpodobně připravuje zcela nové Pocket PC, jehož hlavním lákadlem bude velice povedený design a výsuvná numerická klávesnice. I když se o této novince zatím příliš mnoho informací neví, server BoyGeniusReport.com přece jenom některé detaily poodhalil.

HTC Juno bude pracovat s operačním systémem Windows Mobile 6 Professional, dále by měl nabídnout upravené uživatelské rozhraní, které povede ke komfortnějšímu ovládání celého systému; zřejmě půjde o nějakou variantu technologie TouchFlo. Z renderu je rovněž patrné, že displej bude v jedné rovině s krytem telefonu, což hodnotím velice kladně, ovládání pomocí prstů je v takovém případě mnohem pohodlnější. Pod displejem si nelze nevšimnout ovládacího kolečka, které bude pravděpodobně pracovat stejně, jako například ovládací prvek u HTC Artemise.

Dalším lákadlem bezesporu bude výsuvná numerická klávesnice, kterou oceníte zejména při psaní textových zpráv a e-mailů. Podle posledních informací má na toto Pocket PC exkluzivní práva americký T-Mobile, který by jej měl do své nabídky zařadit už koncem října tohoto roku. Zda se Juno později objeví i v nabídce samotného výrobce zatím nevíme. Jsem velice zvědavý na hardwarovou specifikaci HTC Juno, pokud by se výrobci podařilo skloubit pěkný design s dostatečným výkonem, mohl by být Juno pro spoustu zájemců vhodným kandidátem na nové zařízení.

HTC Juno na renderu
1

Zdroje: CoolSmartphone, BoyGeniusReport

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments