Domů » Bleskovky » Promo akce Samsungu: Seznamte se s Galaxy S7 (edge) na náměstí Republiky

Promo akce Samsungu: Seznamte se s Galaxy S7 (edge) na náměstí Republiky

Už od pondělí 29. února se mohou zájemci podrobněji seznámit s novým Samsung Galaxy S7 a S7 edge (podrobné první dojmy) na náměstí Republiky v Praze. Samsung připravil speciální promo akci, která potrvá až do neděle 6. března, a to denně od 10:00 do 20:00. Návštěvníci si zde budou moci vyzkoušet obě novinky a v případě zájmu využít možnost předobjednávky, v rámci které získají navíc brýle pro virtuální realitu Samsung Gear VR. Virtuální realitu bude možné vyzkoušet přímo na místě, stejně jako spoustu dalších produktů z portfolia jihokorejské značky.

Galaxy_S7_2

Po celou dobu akce bude probíhat soutěž, do které se může zapojit kdokoliv starší 15 let. Každý účastník si odnese drobný dárek a každý den jeden soutěžící získá i hlavní denní cenu, voucher na Gear VR. Podmínkou je co nejpřesněji odpovědět na tipovací otázku. Pokud bude více správných odpovědí v jeden den, bude rozhodovat čas příchodu. Gear VR budou jednotlivým denním vítězům následně zaslány na jimi zvolenou adresu.

Samsung Galaxy S7 a S7 edge: Podrobné první dojmy z MWC 2016

Galaxy S7 se u nás v 32GB variantě bude prodávat za 19 799 Kč, Galaxy S7 edge bude stát 22 599 Kč včetně DPH; 64GB u nás zatím dostupná nebude, což ale vzhledem k přítomnosti slotu na microSD kartu nijak nevadí.

Oba smartphony nabídne také operátor O2, a to s drobným předstihem. Cenový rozdíl je ve srovnání s telefony z volného prodeje jen několik korun a ani v tomto případě nebudete ochuzeni o dárek v podobě virtuální reality, největší lákadlem u O2 ale je doručení o dva dny dříve, tedy už 9. března (více informací).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments