Domů » Bleskovky » Prohlížeč od Samsungu nabírá na popularitě. V počtu stažení porazil Firefox i Operu

Prohlížeč od Samsungu nabírá na popularitě. V počtu stažení porazil Firefox i Operu

Uživatelé mobilního internetového prohlížeče od Samsungu si jej nemohou vynachválit. Podle mnohých je dokonce lepší než samotný Google Chrome. Chcete důkaz? Prohlížeč čerstvě pokořil magickou hranici jedné miliardy stažení přes Google Play.

Jde skutečně o úctyhodné číslo. Prohlížeč od Samsungu má totiž v současné době na Androidu větší uživatelskou základnu než konkurenční prohlížeče Firefox a Opera dohromady. Na druhou stranu bychom měli brát v potaz, že prohlížeč od Samsungu je v základu předinstalovaný na všech telefonech tohoto jihokorejského výrobce.

Microsoft chystá nový webový prohlížeč. Namísto jádra EdgeHTML použije Chromium

Zároveň nemůžeme přesně určit, kolik lidí má v telefonu Firefox či Operu. Každý z prohlížečů má ve svém telefonu nainstalováno více než sto milionů uživatelů. To však představuje relativně široké rozpětí, skutečné číslo se totiž může pohybovat například v rozmezí od 200 milionů po 999 milionů stažení. I tak je webový prohlížeč od Samsungu nainstalovaný na více zařízeních než jeho dva konkurenti. Který prohlížeč nejvíce vyhovuje vám?

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
52 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments