Domů » Bleskovky » Prohlédněte se čtyři nové animované reklamy, kterými Google láká na Android 5.0

Prohlédněte se čtyři nové animované reklamy, kterými Google láká na Android 5.0

Spolu s příchodem Androidu 5.0 Lollipop Google uveřejnil čtveřici nových reklam. Animované spoty jsou zpracovány ve velmi jednoduchém a minimalistickém stylu, což ostatně odpovídá i novému designovému směru, s nímž Android 5.0 přichází. V první z nich uvidíte nahrávání „garážové“ kapely, v další dodávku přeplněnou poněkud naladěnými osobami, které k sobě následně přiberou i obsluhu mýtné brány.

 

Třetí spot se soustředí na chytré hodinky, což prezentuje ve scénce z kancelářského prostředí a poslední se odehrává v letadle, kde tři lidé koukají čtvrtému přes rameno na obrazovku tabletu, na němž je přehráván hororový snímek. Za zmínku stojí také slogan „Be together. Not the same.“ – v naší mateřštině to znamená „Buďte spolu, nikoliv stejní.“

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

7 komentářů

 1. karm (neregistrovaný)

  blivajs

 2. pre mentalne ratardovaných

 3. Reklama jasne ukazuje na koho je OS zameren a co je OS zac..

 4. lerion (neregistrovaný)

  Bývaly doby, kdy měl Google pěkné a vtipné reklamy. Nyní to ale neplatí.

 5. lol (neregistrovaný)

  Touto ubohostí by mě Google na Android 5.0 nenalákal.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).