Sledujte nás na YouTube

Program kin: Nová česká aplikace pro Windows Phone

Aplikace Program Kin vám umožní prohlížet si aktuální programy a filmy hrané ve vybraných kinech po celé ČR. Vyhledává nejbližší kina ve vašem okolí, ale umožňuje hledat i v ručně vybraném kraji. Uživateli je automaticky na každé obrazovce a v každém seznamu nabízen jen obsah relevantní pro jeho okolí či zvolený kraj. Kina jsou navíc řazena dle nejbližšího či abecedy a filmy dle nejhranějších. Veliký důraz byl při vývoji kladen i na rychlost aplikace a maximálně jednoduché ovládání. Zdrojem denně aktualizovaných dat je server Informuji.cz.

- - -

Stejně jako u nové verze Počasí, i Program Kin si ukládá do paměti každou úspěšně načtenou GPS pozici, a pokud při dalším spuštění appky máte GPS vyplé či nemáte signál, předchozí pozici aplikace z paměti automaticky načte a použije. Aplikaci Program kin pro Windows Phone můžete stahovat z Marketplace.

- - -  

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

7 komentářů

 1. mimonaut (neregistrovaný)

  Vypadá to opravdu skvěle, zatím šlape vše jak hodinky.. kéž by byly všechny aplikace takhle rychlé, přímočaré a funkční.. díky za ní

 2. DubyDu (neregistrovaný)

  R. Varga opět válí :)

 3. OndraSter (neregistrovaný)

  Nechcete přidávat i ty odkazy na marketplace ve formě QR kódu? Vytáhnu mobil, klepnu na Bing Vision a boom, mám to na mobilu :).

 4. Bartyx (neregistrovaný)

  Škoda, že na tom informuji.cz je těch kin tak málo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *