Domů » Bleskovky » Prodej OnePlus 3 bude na měsíc pozastaven. Může za to enormní poptávka

Prodej OnePlus 3 bude na měsíc pozastaven. Může za to enormní poptávka

Letošní vlajková loď společnosti OnePlus je opravdu velmi povedený smartphone. V naší recenzi jsme OnePlus 3 důkladně prověřili a kromě několika nedostatků se jedná vážně o povedený kousek, který je navíc dostupný za necelých 11 tisíc korun.

img061

Společnost OnePlus nyní zveřejnila zprávu o tom, že bude bohužel muset prodeje třetího vlajkového modelu na nějaký čas pozastavit. Konkrétně nebude možné telefon objednat od 9. srpna až do 12. září. Toto omezení platí pro vybrané evropské země a na seznamu je bohužel i Česká republika.

A co je vlastně důvodem pro pozastavení prodejů? Podle vyjádření výrobce za to může enormní poptávka právě po modelu OnePlus 3. Měsíční pozastavení výrobce využije pro naskladnění dostatečného počtu kusů, aby nedocházelo k dlouhému čekání po objednání, jako je tomu v současné době.

Pokud si tedy plánujete OnePlus 3 pořídit, máte čas do 9. srpna. Pokud to nestihnete, budete muset počkat až do poloviny září, kdy dojde k obnovení prodeje. Měsíc sice není nijak dlouhá doba, ale tato situace může nahrávat do karet konkurenčním výrobcům, kteří problémy s dodáváním svých modelů nemají.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments