Domů » Bleskovky » Příští pátek dorazí Nokia X, tvrdí záhadné upoutávky v Číně

Příští pátek dorazí Nokia X, tvrdí záhadné upoutávky v Číně

Příští týden by měla být v Číně představena Nokia X. Alespoň to tvrdí upoutávky objevující se na stěnách v Číně, které lákají na termín 27. dubna.

Bohužel zatím není jasné, jaký typ zařízení Nokia X bude. Výrobce telefonů Nokia, HMD Global, dosud čísloval telefony arabskými číslicemi, takže chystaná novinka patrně nebude spekulovanou Nokií 10 s pěti čočkami fotoaparátu.

Nokia 10: patent Carl Zeiss odhaluje, k čemu může být pět čoček fotoaparátu

Neočekáváme ani reinkarnaci neúspěšné série low-endových smartphonů Nokia X od Microsoftu s upraveným Androidem. V tuto chvíli tak nemůžeme s jistotou říci vůbec nic, jsme tedy zvědaví, zda se příští pátek dočkáme nějakého nového zařízení s logem legendární finské značky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Takze uz nebudeme kopirovat iba vyrez gesta a vertikalne cocky ale aj Xko ????

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).