Domů » Bleskovky » Příští iPhony se prý dočkají podpory dual SIM

Příští iPhony se prý dočkají podpory dual SIM

Apple v příštím roce představí alespoň jeden iPhone, který nabídne podporu dual SIM. Alespoň to tvrdí uznávaný analytik Ming-Chi Kuo z agentury KGI Securities, který je znám poměrně vysokou přesností svých tvrzení.

Funkce dual SIM má na příštím iPhonu (příštích iPhonech) fungovat v režimu dual standby (DSDS), tzn. že obě karty mohou být aktivní v jednu chvíli, obě mají navíc podporovat sítě LTE. Zda Apple osadí telefony duálním šuplíčkem na SIM, nebo využije kombinace klasické SIM a eSIM, je zatím nejisté.

Recenze iPhone X: jablko s jasným rukopisem

Příští generace iPhonů má dostat zbrusu nové mobilní modemy od Intelu (XMM 7560) a Qualcommu (X20), díky nimž se můžeme těšit na vyšší přenosové rychlosti v sítích LTE a také podporu technologie 4 × 4 MIMO. Intel má pokrýt něco mezi 70 – 80 procenty objednávek.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments