Příští generace Galaxy A zřejmě dostane bezrámečkové Infinity displeje

Řada smartphonů Galaxy A stojí v portfoliu Samsungu pod vlajkovými modely, z nichž si s ročním zpožděním bere užitečné prvky. Předloňská „áčka“ například dostala prémiový vzhled s kovovým rámečkem a skleněnými zády, letošní modely se zase pyšní voděodolností a konektorem USB-C. Příští rok by podle čínských zdrojů mohl do smartphonů Samsung střední třídy proniknout bezrámečkový Infinity displej.

Ten zatím dělá čest pouze modelům Samsung Galaxy S8, S8+ a Note8, konkurenční LG však použilo svoji obdobu nazvanou FullVision display i u levnějšího smartphonu Q6 (více informací). Předpokládáme, že Samsung v nižších patrech vsadí na nižší rozlišení než QHD+, které používá u svých vrcholových modelů. Novou řadu telefonů Galaxy A (2018) můžeme očekávat někdy na přelomu letošního a příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. mino (neregistrovaný)

    Kto nechcel zahnutý displej a chcel vodeodolnosť, tak bral radu A potom čo S rada mala už len zahnutý displej. Teraz už ani rada A nebude alternatíva.

  2. Jirka (neregistrovaný)

    Dem*entni bezrameckove displeje at si Damsung nacpe do zadku.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *