Domů » Bleskovky » Příští generace Galaxy A zřejmě dostane bezrámečkové Infinity displeje

Příští generace Galaxy A zřejmě dostane bezrámečkové Infinity displeje

Řada smartphonů Galaxy A stojí v portfoliu Samsungu pod vlajkovými modely, z nichž si s ročním zpožděním bere užitečné prvky. Předloňská „áčka“ například dostala prémiový vzhled s kovovým rámečkem a skleněnými zády, letošní modely se zase pyšní voděodolností a konektorem USB-C. Příští rok by podle čínských zdrojů mohl do smartphonů Samsung střední třídy proniknout bezrámečkový Infinity displej.

Ten zatím dělá čest pouze modelům Samsung Galaxy S8, S8+ a Note8, konkurenční LG však použilo svoji obdobu nazvanou FullVision display i u levnějšího smartphonu Q6 (více informací). Předpokládáme, že Samsung v nižších patrech vsadí na nižší rozlišení než QHD+, které používá u svých vrcholových modelů. Novou řadu telefonů Galaxy A (2018) můžeme očekávat někdy na přelomu letošního a příštího roku.

https://twitter.com/mmddj_china/status/901777633767178244

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Kto nechcel zahnutý displej a chcel vodeodolnosť, tak bral radu A potom čo S rada mala už len zahnutý displej. Teraz už ani rada A nebude alternatíva.

  2. Dem*entni bezrameckove displeje at si Damsung nacpe do zadku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).