Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Přes OnLive si na Androidu nyní můžete zahrát pecku L.A. Noire

Přes OnLive si na Androidu nyní můžete zahrát pecku L.A. Noire

Se stoupající popularitou chytrých telefonů a tabletů se mílovými kroky rozvíjí i hardware, který výrobci nasazují do mobilních zařízení; s tím souvisí i rozvoj her, kterými si na smartphonech krátíme dlouhou chvíli, málokdo si ale dokáže představit, že by se kvalitou mohly blížit těm desktopovým. Díky službě OnLive si ale můžete na svém telefonu či tabletu zahrát i ty nejnáročnější desktopové hry a stačí vám k tomu pouze patřičná aplikace a dobré připojení k internetu. Říkáte si jak je to možné? Hra, kterou si vyberete se totiž nespouští přímo na vašem mobilním zařízení, ale na jednom z řady supervýkonných počítačů a k vám se přenáší jen obraz ze hry. OnLive dosud umožňovalala hrát ty nejaktuálnější a hardwarově nejnáročnější hry i na relativně slabých počítačích (Windows i OS X), aktuálně však byla tato služba rozšířena i na chytré telefony a tablety s operačním systémem Android (od verze 2.3 a výše), kompletní seznam podporovaných zařízení najdete na Google Play.

 

Autoři se pochlubili, že nyní do nabídky přidali akční detektivku L.A. Noire ve speciálně upravené verzi pro tablety, která se lépe ovládá prostřednictvím dotykového displeje. Cena plné verze hry je 6 USD.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. tomulinek (neregistrovaný)

  Copak OnLive je přístupný pro Českou republiku?!

 2. Ghost13X (neregistrovaný)

  Ano sám jsem ho zkoušel.:-)

  • tomulinek (neregistrovaný)

   Ale určitě to nebylo s účtem na Google Play z české republiky, že? Aktuálně totiž aplikace OnLive stále hlásí: „V zemi vašeho zařízení tuto položku nelze nainstalovat.“

 3. Ghost13X (neregistrovaný)

  Ne nebylo.Zaregistroval jsem se na stránce OnLive a potom normálně připojil.Sice jsem neměl žádnou hru koupenou, ale zkoušel jsem dema.

 4. Petr (neregistrovaný)

  Doufám, že se brzy dočkáme placeného onlive i u nás :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel