Domů » Bleskovky » Premiéra Androidu 11 odložena. Zpozdí se i vydání první veřejné beta verze

Premiéra Androidu 11 odložena. Zpozdí se i vydání první veřejné beta verze

Každý fanoušek operačního systému se zeleným robotem ve znaku upínal své zraky k datu 3. června. Tento den měl gigant Google hostit svou tradiční konferenci pro vývojáře Google I/O, na které bylo mimo jiné v plánu představit betaverzi příští verze Androidu s pořadovým číslem 11. To se ale nyní nekoná, alespoň podle tweetu oficiálního účtu Android Developers.

Android 11
Android 11

Chceme vám o Androidu 11 říci více, ale teď není vhodná doba na oslavy. Událost naplánovanou na 3. června odkládáme. Brzy vám o Androidu 11 řekneme více,“ stojí doslova napsáno v tweetu. Datum představení se již několikrát posunulo a z živé konference se stala digitální, nicméně vzhledem k tomu, že okolnosti, které stály za prvními posunutími termínu, přetrvávají, tak není jasné, kdy betu Androidu 11 uvidíme.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

6 komentářů

  1. doprčič. a já se se svým Pixelem těšil na středu, že první betu konečně zkusím.

  2. Škoda, snad ta čekačka nebude zas tak dlouhá :)

  3. Marek Studnicka

    Velká škoda-ach jo.

  4. Tak to mě mrzí :( myslíte, že se dočkáme během června ještě?

  5. Myslíte, že to odložili kvůli koronaviru nebo těm nepokojům vůči policejní brutalitě, co teď v USA je?

    • Kvůli nepokojům. Korona je zas tak moc nezajímala jako ty rasové protesty. Je to škoda, že to nevydali, docela jsem se těšil na ty novinky.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).