Přehledně: máme pro vás české ceny Asus Zenfone 9

zenfone9byasus2022l

Fanoušci kompaktních vlajkových lodí mají nového favorita. Dnes představený Asus Zenfone 9 si jistě získá srdce nejednoho příznivce vybavených smartphonů, který zároveň nechce nosit v kapse pádlo. Kromě vlastností, které jsme již zhodnotili v naší podrobné recenzi, jistě nejednoho potenciálního zákazníka také zajímá, kolik že bude novinka vlastně stát. Přehled cen za jednotlivé paměťové varianty najdete v tabulce níže:

Paměťová varianta Asus Zenfone 9 Cena
8 GB RAM / 128 GB vnitřní paměti 19 990 Kč
8 GB RAM / 256 GB vnitřní paměti 21 490 Kč
16 GB RAM / 256 GB vnitřní paměti 22 990 Kč

Potěší hned 3 paměťové varianty, které nabídnou nejen základních 8 GB RAM (a 128 GB interního úložiště), ale také verze určená pro náročné uživatele, která nabízí úctyhodnou porci 16 GB RAM (a 256 GB vnitřní paměti pro osobní data), což se jen tak nevidí. Navíc i ceny dokázal Asus udržet v přijatelné hladině.

Pokud sáhnete po nejskromnější paměťové variantě, budete mít jako kompenzaci k dispozici výběr ze čtyř barev: černé, bílé, červené a modré. Příznivci zlaté střední cesty dostanou na výběr pouze černou a bílou a pokud sáhnete po nejvybavenějším modelu, budete se muset spokojit pouze s černou. Novinky si můžete předobjednat na MP.cz.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku