Cena:

Představení Windows Phone 8 se blíží: Dočkáme se už zítra?

O tom, že nová verze systému Windows Phone se blíží k odtajnění nikdo nepochybuje. Otázkou jen je, kdy k tomu dojde. Dnes Joe Belfiore (Corporate Vice President v Microsoftu, Windows Phone Program Management) na svém twitter účtu napsal, že konečně po středě bude moci opět tweetovat. Tedy alespoň o trochu více než dříve. Za tím podle nás stojí jen jeden fakt – již zítra bude představen systém/aktualizace, které stále říkáme Apollo či Windows Phone 8!

Zítra totiž začíná Windows Phone Summit. Akce začíná v 9:00am PDT (tedy v 18 hodin našeho času) a mělo by být možné sledovat živý video stream na http://aka.ms/wpsummit. Těžko říci, co vše bude řečeno a představeno. Výborné shrnutí očekávaných věcí naleznete v angličtině například na webu WMPoweruser. Nepotvrzené informace také tvrdí, že se zítra začne do telefonů odesílat aktualizace Tango a měl by být zahájen prodej Nokie Lumie 610 v USA. Proto sledujte SmartManii i nadále a dozvíte se více. Své očekávání můžete psát do komentářů pod tuto bleskovku.

  

Autor článku
Tomáš Kápl
Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.