Domů » Bleskovky » Předobjednávky spuštěny: Huawei P9 nabídne tříletou záruku a další benefity

Předobjednávky spuštěny: Huawei P9 nabídne tříletou záruku a další benefity

Značka Huawei představila minulý týden v Londýně nový smartphone P9 (preview / test fotoaparátu). V České republice již u vybraných obchodních partnerů probíhají předobjednávky, které potrvají do 30. dubna. Huawei k této novince rovněž nabídne rozšířený VIP servis – tříletou záruku a možnost výměny displeje do 3 měsíců od zakoupení bez udání důvodu. U vybraných prodejců získají zákazníci navíc jako dárek fitness náramek TalkBand B2.

Huawei_P9_Leica

Dostupné jsou barevné varianty Titanium Gray a Mystic Silver za doporučenou maloobchodní cenu 14 990 Kč včetně DPH. Hardwarové parametry Huawei P9 najdete v našem katalogu. Zákazníci, kteří si v tomto termínu v rámci oficiální distribuce předobjednají Huawei P9, získají u vybraných prodejců jako dárek fitness náramek TalkBand B2 v hodnotě 4 590 Kč.

Zákazníci si mohou v ČR zařízení předobjednat u následujících distributorů: ALZA, DATART, MOBIL POHOTOVOST, CZC, MALL,  ELECTROWORLD, HP TRONIC, MIRONET, K+B EXPERT, T. S. BOHEMIA, FAST, SETOS, OKAY, NAY.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Za tohle jednoznačně respekt, ač nejsem fanda tohohle Číňana.

  2. carlos (neregistrovaný)

    Vcera jsem ho objednal v Datartu, ale o prodlouzene zaruce ani zminka ba naopak, pri objednavce mi ji nabidli za castku pres dva tisice korun… Stejne to bylo i v CZC…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).