Předobjednat si nový Galaxy S20 FE se vyplatí. Získejte dárek za 3 tisíce

800 600 Samsung Galaxy S20 FE Cloud Navy

Samsung právě představil nový přírůstek do řady svých vlajkových telefonů. Světlo světa dnes spatřil očekávaný Galaxy S20 FE, který zaujme především nižší cenovkou a slušnou výbavou. U Mobil Pohotovosti si můžete novinku už předobjednat a získat k ní sportovní nebo herní balíček v hodnotě 3 tisíc korun.

Samsung Galaxy S20 FE je smartphone, který se za své parametry rozhodně nemusí stydět a v některých aspektech dokonce nabízí více než jeho dražší sourozenci. Pozornost si zaslouží hlavně špičkový zadní fotoaparát se třemi objektivy, vylepšený 32Mpx přední fotoaparát pro kvalitní selfie, 6,5“ Super Amoled displej a baterie s nadstandardní kapacitou 4500mAh.

A teď to nejlepší – cena. Samsung Galaxy S20 FE totiž začíná na 16 990 Kč, což z něj okamžitě dělá smartphone v podstatě s nejlepším poměrem cena/výkon. V nabídce je i 5G verze s procesorem Snapdragon 865 za 19 990 Kč.

Pokud si Galaxy S20 FE nyní předobjednáte, získáte k němu zdarma hodnotné příslušenství. Na výběr máte hned ze dvou balíčků – sportovního a herního. Předobjednávky trvají do 1. října do 23:59, druhý den pak startuje oficiální prodej telefonu. Více informací najdete na mp.cz.

Sportovní balíček:

  • Chytrý náramek Galaxy Fit2

Herní balíček:

  • Herní ovladač MOGA XP5-X
  • 3měsíční předplatné Game Pass Ultimate

Jestliže si Samsung Galaxy S20 FE předobjednáte u Mobil Pohotovosti, můžete využít výhodné splátky s 0% navýšením. Máte možnost si platby rozdělit dle vlastní potřeby na 5 až 15 měsíců, a navíc nezaplatíte ani korunu. Nový Galaxy Note 20 FE může být váš už za 1 132 Kč měsíčně.

Autor článku
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]

Kapitoly článku