TOPlist

Předčasný aprílový žertík, nebo realita? Xbox možná chystá vlastní topinkovač

xbox s toaster
  • Po ledničce by se mohli příznivci Xboxu dočkat dalšího licencovaného spotřebiče
  • V tuto chvíli ale není jasné, zda se jedná o skutečný produkt, nebo předčasný aprílový vtípek

Patříte mezi fanoušky herní konzole Xbox a zároveň se právě poohlížíte po novém kuchyňském spotřebiči? V takovém případě pro vás máme zajímavou zprávu. Po internetu totiž začaly kolovat obrázky zařízení s výmluvným názvem Series S Toaster. Mělo by se jednat o topinkovač s licencí Xboxu, který svým designem připomíná konzoli Series S. Pokud nejde o předčasný aprílový žertík, což rozhodně nemůžeme vyloučit, tak se případní zájemci mohou těšit na tři režimy opékání či šest stupňů ohřevu.

Podle francouzského herního magazínu Xbox Squad vstoupí toustovač do prodeje v průběhu letošního roku. Nevšedně vyhlížející spotřebič si tam dokonce můžete rovnou předobjednat.

xbox s toaster 2

Podle dostupných informací by mělo jít o součást nové řady licencovaných produktů, která by mohla zahrnovat například i misky na rámen, svítící podložku pod myš či stojánek na tužky. Pokud se spekulace potvrdí, půjde v pořadí už o druhého kuchyňského pomocníka v barvách Xboxu.martin cooper prvni telefonNepřehlédněte

Telefony jednou budou integrované ve vašem těle, tvrdí vynálezce prvního mobilu

V roce 2021 uvedl Microsoft k překvapení mnoha fanoušků vlastní ledničku na nápoje Xbox Series X Fridge, kterou lze dodnes sehnat v některých e-shopech a o níž kolega Michael Chrobok ve své recenzi napsal, že celkově jde o povedený produkt a pro fanoušky Xboxu, respektive Microsoftu o naprostou povinnost.

 

Autor článku Marek Bartík
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku