Domů » Bleskovky » Předběhne čínské OPPO jihokorejský Samsung? OPPO vyvíjí skládací telefon

Předběhne čínské OPPO jihokorejský Samsung? OPPO vyvíjí skládací telefon

S prvními experimentálními nápady ohledně skládacího telefonu se objevila jihokorejská společnost Samsung. Svou představu o podobě budoucích telefonů ukázala na veletrhu CES v roce 2013. Blízko k realizaci takového telefonu je i LG. Nyní to ale vypadá, že do boje vyrazí i čínské OPPO.

Tip ke čtení: Samsung ukázal plně ohebný OLED panel pro smartphony: Dočkáme se již příští rok?

Zatímco skládací Samsung Galaxy X čeká do představení ještě dlouhá cesta, společnost OPPO na své „knížce“ pracuje už 9 měsíců a podle všeho to vypadá, že má funkční prototyp. Moc informací se neví, ale nové zařízení by mělo přijít s VOOC nabíjením a nadstavbou ColorOS.

oppo-foldable-phone
Nové skládací OPPO. Předběhne Čína Jižní Koreu?

Čínské společnosti se budou chtít zcela jistě vytáhnout a ukázat se se svým levnějším zařízením dříve jak gigant Samsung. Jak moc budou tato zařízení použitelná v praxi však ukáže až čas. Rozhodně se máme na co těšit a jakou představu má Samsung o skládacích telefonech ukazuje následující video.

Samsung's Youm Folding Smartphone Ad from the CES 2013 keynote

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments