Domů » Bleskovky » Prasklo vám sklíčko na Apple Watch 2 nebo 3? Apple vám ho zdarma vymění

Prasklo vám sklíčko na Apple Watch 2 nebo 3? Apple vám ho zdarma vymění

Apple spustil nový program bezplatné opravy, tentokráte se týká prasklých sklíček u hodinek Apple Watch Series 2 a 3. Patrně kvůli výrobní nebo materiálové chybě může u těchto modelů dojít ke vzniku trhliny, která se táhne po okraji displeje v místě jeho zaoblení.

Problém se týká pouze vybraných modelů s hliníkovým tělem, a to v obou velikostech; pro jiné typy hodinek nebo druhy poškození displeje tento program neplatí. Pokud se prasklina tohoto typu objevila i na vašich hodinkách, máte nárok na výměnu sklíčka u autorizovaného servisu zdarma. Výměna sklíčka by měla podle podpory Apple trvat přibližně 5 dní.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. Uff uff, nove slovne spojenie „apple zdarma“ :))

  • Ani ne, v minulosti např. byly zdarma bumpery na iPhone.

   • —zdarma bumpery…že jsi až taková najivka, to jsem si nemyslel chlapče… uff, uff

   • nextart: me teda prisel zdarma

   • PetrCBR: Nic není zdarma, zaplatil jsi to již v ceně iPhonu. Lidi jsou fakt naivni, gumové pouzdro za zanedbatelný zlomek promile ceny iPhonu:) A nebo možná ještě nápis že jsi dostal zdarma papírovou kravicku

   • Pastor (neregistrovaný): Kdo platí za papírové kravičky? A ne, součástí cenotvorby iPhone nebyla započítáno pouzdro. Jeho význam vznikl později, kdy už přístroje byly v prodeji. Lépe se orientovat v historii nebo pro tebe lépe, neplácat kraviny.

   • …zdarma? Myslíš si, že pro ně bylo levnější nakoupit v číně za 1 cent obal, nebo řešit problém s anténou…

  • Uff uff, ještě nějaké moudro od záhorácké socky? :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).