Domů » Bleskovky » Pozvánka na zítřejší #smartpivo: Vyzkoušejte si HTC One X a One S

Pozvánka na zítřejší #smartpivo: Vyzkoušejte si HTC One X a One S

V polovině ledna se naše redakce přestěhovala do Prahy (informace) a už tenkrát jsme vám slibovali, že se chystáme pořádat pravidelné srazy s našimi čtenáři. První neformální setkání pod názvem #smartpivo se bude konat už toto středu a akci plánujeme opakovat každý měsíc.

-

První #smartpivo se uskuteční už tuto středu 4. dubna v restauraci Kopyto v Praze na Žižkově od 19:00. Počet míst je omezen na 20, pokud tedy plánujete přijít, nezapomeňte se včas přihlásit#smartpivo je neformální setkání nadšenců, které baví chytré telefony a tablety s všemožnými operačními systémy. V případě, že patříte do téhle skupiny, určitě byste na akci neměli chybět. Každý účastník navíc získá stylovou placku SmartMania.cz. Ve středu si budete moci prohlídnout například novinku HTC One S či ultratenký tablet Toshiba AT200 a možná se nám podaří sehnat ještě jedno překvapení :-)

--

Aktualizováno 3. dubna: Slibovali jsme překvapení a tady je – na #smartpivo se nám podařilo zajistit také horkou novinku v podobě čtyřjádrového smartphonu HTC One X s Tegrou 3 (4+1), kterou si budete společně s HTC One S moci vyzkoušet jako jedni z prvních v České republice.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments