Sledujte nás na YouTube

Pozvánka na Smart Meetup 5: Jízda Teslou a 400 Kč od Liftaga

Smart Meetup je pravidelné setkání fanoušků technologií a chytrých zařízení. První část je věnovaná přednáškám, které jsou uvedeny níže. Taktéž máte možnost setkat se zajímavými lidmi a nadšenci z oboru, případně získat práci ve společnosti Mautilus.

Tesla, zajímavé přednášky i nejnovější Android a iOS

Na pátém pokračování Smart Meetupu budete mít možnost mrknout se na inovativní elektromobil Tesla. A co víc? Pokud se registrujete a budete vybráni, dostanete možnost se Teslou zdarma projet. S Teslou je propojena první přednáška s názvem Elektromobily klepou na dveře, aneb budeme kvůli nižší spotřebě energie stahovat softwarové aktualizace přímo z automobilu? Za touto přednáškou stojí společnost Trend Park, konkrétně Radovan Hasala.

Na druhé přednášce se pobavíme o možnostech využití ROBODRONE. Přednáška má název Budou robodroni doručovat zásilky? O vývoji, provozu a propojení robodronů s mobilními technologiemi promluví spoluzakladatel společnosti Robodrone Industries Jiří Karpeta.

Na networkingu se potkáte s vývojáři a nadšenci a k dispozici budou také vývojáři ze společnosti Mautilus. Mimo Google Glass, Tesly, robodronů se ještě můžete těšit na vývojářskou verzi Androidu M na Nexusu 6, beta verzi iOS 9 na iPadu mini 2 či chytré hodinky Apple Watch.

Kdy a kde?

Akce se koná 30. června 2015 v 18:00. Místo konání je JIC – Jihomoravské inovační centrum INTECH (U Vodárny 3032/2a Brno). Pro jízdu Telsou je nutné se registrovat, kapacita je omezena, tak s registrací příliš neotálejte. Mrknout můžete také na Facebook události nebo webové stránky Smart Meetupu. Vstup na akci je zdarma.

Redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *